מטבחי פורמייקה בעיצוב חדשני

כאשר מחפשים מטבח המשלב בין מראה עץ כפרי לבין עמידות לאורח זמן מומלץ לבחור במטבח פורמייקה. הפורמייקה היא חומר וותיק ואיכותי בתחום עיצוב המטבחים. עם השנים הפכו מטבחי הפורמייקה לקו עיצוב מודרני וייחודי בזכות חידושים בטכניקות העיצוב השונות. בעיצוב מטבח מסוג זה לכל אלמנט ישנו חלק משמעותי בעיצוב הכולל ולכן יש להקפיד לשים דגש שווה על כלל האלמנטים על מנת ליצור את המטבח הנכון עבורכם.

מידות וגדלים

עוד לפני שמתחילים בבחירת העיצוב למטבח יחד עם כל האלמנטים חשוב לשים לב למבנה המטבח, לגודלו ולמידותיו שכן לנתונים אלו ישנה השפעה על תכנון המטבח ובחירת העיצוב הפרט. לאחר שתיקחו את המידות תוכלו לבחור בעיצוב האידיאלי עבורכם שיתאים למטבח שלכם.

גוף ארון המטבח

גוף הארון הינו החלק החשוב ביותר בעיצוב הארון ולמעשה משפיע גם על עיצוב המטבח כולו. במטבחי פורמייקה עיצוב גוף הארון הוא חלק, ללא פיתוחים דבר המקל את התאמתו למבנה וגודל המטבח. ארונות הפורמייקה מגיעים במבחר צבעים: ניתן לבחור בין גווני הצבע הלבן לבין גווני צבע דמוי עץ כך שתוכלו להעניק למטבח מראה מודרני או כפרי לבחירתכם.

ידית הפתיחה

ידיות של ארונות מפורמייקה הם אלמנט חשוב כאשר בוחרים את עיצוב ארונות המטבח. במטבחי פורמייקה ניתן לבחור בין ידית חיצונית לבין ידית אינטגרלית , ידית זו מגיעה במגוון סוגים וצבעים. ידית אינטגרלית להבדיל מהידית החיצונית ממוקמת בחלקה העליון של דלת הארון ועל ידי כך הופך את עיצוב ארון הפורמייקה לייחודי. לאלו מבינכם שאוהבים את גוון הצבע של הפורמייקה ניתן לעצב אף את הידית האינטגרלית באותו בגוון באמצעות צביעה אלקטרו סטטית השומרת על הצבע לאורך זמן ומונעת את התקלפותו.

ארון עמיד ואינו דוהה

ארון פורמייקה הינו אחד הארונות העמידים ביותר בתעשיית עיצוב המטבחים. מטבחים אשר להם ארונות פורמייקה נשמרים לאורך זמן היות וצבע הפורמייקה לא מתקלף וכן עמיד בכל התנאים. לכן אם חיפשתם מטבח שישרת אתכם לאורך תקופת זמן ארוכה מטבחי פורמייקה יענו לכם על הצורך בצורה הטובה ביותר.

עיצוב מטבחי פורמייקה – רק באורכיד מטבחים

כאשר מעצבים את המטבח יש לבחור בחברה מקצועית שתספק לכם את כלל השירותים הנדרשים על מנת ליצור את המטבח האידיאלי עבורכם. אורכיד מטבחים הינה חברה בעלת ניסיון המתמחה בעיצוב מטבחים מפורמייקה. חברתנו מעסיקה אנשי מקצוע איכותיים שישמחו לעמוד לרשותכם לאורך כל הדרך.