אדריכלים ומעצבים


ברוכה הבאה לסטודיו הפתוח של אורכיד

כאן תוכלי לעצב לעצמך או ללקוחותייך את מטבח החלומות. כאן תוכלי בעזרת הכלים החכמים שאנו מעמידים לרשותך, להפוך פנטזיה למטבח בנוי.
מה אנחנו מציעים?

אורכיד הינו מתחם תכנון ועיצוב מטבחים חכם, המאכלס סטודיו פתוח עם מיטב התכנות העדכניות והמתקדמות ביותר בתחום האדריכלות ותכנון הפנים, יחד עם פיתוחים חדשניים שלנו, המאפשרים לך עבודה שקטה ועצמאית בסביבה מקצועית, בשעות הנוחות לך, תוך שימוש בכלי התכנון והחומרים של אורכיד.

ברוכה הבאה לאולם התצוגה החדש שלך.

אורכיד עבורך  הוא "אולם תצוגה שיתופי" תוכלי להגיע בזמן המתאים לך עם לקוחותייך, ולהשתמש בעמדות הקיימות או בחדר הישיבות הנינוח שלנו.

המקצועיות המובילה

מטבחי אורכיד קנו לעצמם שם של מטבחי איכות מובילים החל משלב התכנון המוקפד והיצירתי, דרך חומרי הגלם הטובים והמקוריים ביותר בתחום ועד לעבודה מדויקת ומקצועית המביאה לתוצר המוגמר המושלם.

אורכיד מנגישים את היוקרה ללקוח שלך במחירים עממיים השווים לכל כיס. במטבחי אורכיד תמצאו תודעת שירות גבוהה ביותר, וזאת תוך כדי הובלת מהלכים משמעותיים של קבוצות לקוחות מגובשים כקבוצות רכישה.

למה דווקא אורכיד?

אורכיד מטבחים מציע קונספט חכם וייחודי המשלב אלמנט של תצוגה חכמה המכילה בתוכה אתר ובסוגיה מתקנים והפרזולים הקיימים וכן היצע תכניות ומטבחים עממיים המעוצבים בגובה עיני הלקוח, ייצור מגוון וגמיש מבחינת חומרי הגלם, חברות הפרזול והגימורים.

באורכיד חדר הדמייה נוח המאפשר לך לראות אתהתוכניות בגדול, כמעט בקנה המידה המקורי שלהן.

וכמובן, בזכות המחיר הנוח, אורכיד מתחרה ביחס לחברות אחרות ללא וויתורים או פשרות

מה יוצא לך מזה?

  • כמעצבת פנים עמיתה הבוחרת לעבוד בשיתוף פעולה עם מטבחי אורכיד, את נהנית מסל הטבות מיוחד ובלעדי ל"מעצב עמית" המוצע במטבחי אורכיד.
  • לרשותך יעמוד משרד המעצבות עם תוכנה משוכללת להדמיית המטבח.
  • תקבלי 100 כרטיסי ביקור חינם על חשבוננו.
  • כעמיתה, תוכלי ליהנות מהטבות ודיבדינדים עבור המטבחים המגיעים אלינו דרככם.
  • חיבור לניוזלטר ולבלוג, שיעסקו במטבחים וסגנונות עיצוב עדכניים, כולל ראיונות עם המעצבות.
  • פרסום שמך ועבודות שתכננת גם באתר האינטרנט וגם בפרסומי חוץ של החברה

במטבח שלך את השפית הבלעדית, בעיצוב והתכנון שלך את מחליטה מה יכנס ומה יצא, מה יהיו הניחוחות והטעמים, אלו גוונים וצבעים של טעם טוב יודגשו ואיך תיראה ההגשה הסופית של עיצוב המטבח מחדש.

אנחנו באורכיד רוצים לתת לך רק את הכלים.


קבעו פגישת יעוץ כולל הדמיה ממוחשבת ללא עלות