טיפים לעיצוב המטבח הכפרי

מטבח כפרי הוא חלל למפגשים משפחתיים בכל בית. בטיפים שלפניכם תוכלו ללמוד מהם עקרונות העיצוב למטבח כפרי , ולתכנן מטבח כפרי העונה על הציפיות שלכם.
מטבח כפרי פולימר

טיפ מס' 1: דלתות מעוצבות למטבח

בין אם זה מטבח כפרי איטלקי מעץ חום, או מטבח אנגלי בו כל פלטת עץ צבועה לבן, בין אם המטבח הוא חום קלאסי או חום לבן נוסח פרובנס, מה שמאפיין את כולם הוא הדלתות המעוצבות. משמעות הדבר היא שבכל ארון מטבח תחתון או עליון, ובכך מגירה תואמת הפלטה הקדמית איננה עץ חלק, אלא עץ אומנותי שנחרט וגולף בנגריות מובילות בתחומן. ממש כשם שניתן לבחור דלת כניסה או פנים כפרית או מודרנית, כך גם בארון המטבח. אם המטבח כפרי, הארונות שלו יכילו רק דלתות מגולפות. הדבר יגרום לכל השוהים בתוך מטבח כפרי לחוש באווירה הקלאסית והמרגיעה שמאפיינת את סביבת הכפר.

טיפ מס' 2: פרזול במטבח

פרזול מטבח כפרי מאופיין בעיצוב מטאלי מאסיבי, הכולל ידיות רחבות ועבות לדלתות ומגירות. הפרזול תואם את האווירה הכללית במטבח, ומשתלב עם גווני עץ מלא. בין אם מדובר בגווני עץ בהירים או כהים, ניתן למצוא פתרון מעוצב המתאים לכל צבע.

אורכיד מטבחים – המומחים בשיווק ותכנון מטבחים כפריים

בחברת אורכיד מטבחים תוכלו לפגוש בכל האלמטים החשובים לעיצוב המטבח שלכם. חברת אורכיד מטבחים מציגה מגוון של מטבחים כפריים, אשר לכל אחד מהם אופי וייחוד משלו: מטבח חום קלאסי, מטבח כפרי איטלקי, מטבח כפרי אנגלי לבן, מטבח פרובנס לבן חום, ועוד. מטבח כפרי של אורכיד מטבחים הוא מטבח שיגרום לכם להרגשה חמימה, וישפר את הרמה הביצועית בחדר בשל גישה קלה ונוחה להתקני אחסון ומשטחי עבודה ייעודיים: אי למטבח, משטח עבודה צדי, שילוב של השניים, ועוד.
אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקביעת פגישת ייעוץ ופרטים נוספים!