עיצוב מטבחי פולימר

מטבח פולימר הנו מטבח עמיד, יפה ומעוצב, המשלב עוצמה ודקורציה יחדיו. המטבח העשוי פולימר ניחן בכל התכונות שיסייעו לכם לשמור עליו כחדר להכנת מזון. הפולימר סופג לחות, לא צובר עובש או כתמי רטיבות ומעל לכל הוא רכיב חזק מאד, המגן על מוצרים דוממים מהם הוא עשוי מסדקים או שברים כמעט מכל סוג. לכן, מעצבי מטבח פולימר זוכים לשקט תעשייתי בתחום הבלאי, וגם לדרכים כמעט אינסופיות לעצב את החדר המיוחד כך שיתאים לעיצוב יתר תכולת הבית.

עיצוב שיש העבודה במטבח

בביטוי "שיש" אין או מתכוונים שמשטח העבודה יהיה עשוי מאבן. זהו שם קוד כללי לאותו משטח עבודה עליו מרדדים, מעבדים ומכינים את המזון לפני הבישול, החימום או הטיגון. במטבחי פולימר, יהיה זה משטח פולימר חזק, בעל גוון המתאים לבית אותו אם שואפים לעצב. את שיש העבודה יש לבחור בהתאמה למצב שאתם נמצאים בו. אם אתם דיירים שעיבוד המזון חשוב להם יותר מאשר חימומו, יש להסתפק בכירת גז קטנה או אפילו כירה חשמלית, ולהשקיע את עיקר שיש העבודה בעיבוד, כלומר אתם תצטרכו שיש גדול שיאפשר לכם מרווח ראוי להכנת המזון. לעומת זאת, אם אתם סבורים כי יש להשקיע בחימום המזון יותר מאשר בהכנתו המוקדמת, ובלאו הכי רוב המזון שאתם צורכים הוא מוכן, המתבסס על חימום בלבד, מוטב להשקיע בהטמעת כיריים גדולים ומכשירי חשמל מרובים, כשמשטח העבודה קטן וזניח יחסית.

עיצוב רכיבי האחסון במטבח

עיצוב ארונות, מגירות ומדפים הוא חלק מעיצוב המטבח, ובחברות המייבאות מטבחים לבתי לקוח זהו חלקו העיקרי של העיצוב. אנו ממליצים לגשת לבחור ארונות, מגירות ומדפים אך ורק על פי נוסחאתו הקיימת של עיצוב הבית. אם אין לו נוסחה קבועה, נסו למצוא קביעות בעיצוב החדרים הסמוכים למטבח. למשל, אם אם מתאפיינים בארונות חומים ומשקופים מעוגלים, סימן שיש לכם בית כפרי, ואז כדאי יהיה לפעול לרכישת מטבח פולימר כפרי. לעומת זאת, אם סביבת המטבח שלכם מבוססת על הגוון הלבן והכסוף, בשילוב משקופים מרובעים, זהו בית מודרני, ולגביו נדרש מטבח מודרני הניחן בתבניות עיצוב דומות.
 
בחירת מטבח פולימר בהתאמה לעיצוב הבית היא הבחירה המנצחת עבורכם בכל מצב!