פעמים רבות אתם קוראים מאמרים העוסקים במטבחי עץ, מטבחים משיש לבן, מטבחים עתיקים או מודרניים שונים, וכד'. במעט מאד כתבות סופר או דובר על מטבחים אנגליים, בשל רמת הנוכחות הדלה שלהם במחוזותינו. אז, מה הם, למעשה, מטבחים אנגליים ומדוע הם מטבחים מומלצים בקרב חלק מבתי האב להם אנו מייעצים? למי המטבח הזה מתאים ביותר, ומהם היתרונות שלו כחדר מעוצב?

מאפייני המטבח האנגלי

המטבח האנגלי נראה כמו הדלת ברחוב דאונינג 10 בלונדון, כלומר מטבח עם אריחים, ארונות ומגירות בצבע שחור פחם. האלמנט השחור, שמהווה את עיקר העיצוב במטבח הזה, מתובל בקורטוב של צבעים כסופים או לבנים, ובאמצעות ניגוד זה נוצר העיצוב האנגלי. בחלק ניכר מהמטבחים בלונדון, כולל בדירות השכורות בשכונות המצוקה של העיר (וכמובן בשכונות היוקרה) אלה הם המטבחים.

למי מתאימים מטבחים אנגליים יותר מכל?

לכל מי שהבית שלו מעוצב בסגנון מודרני אך לא לבן. מי שבעברו עיצב את הבית שלו בסגנון הווינאי העתיק עם עצים בצבע כהה ומסגרות פרופיל מרובעות או מדורגות על הדלתות והחלונות, יכול להיות בטוח כי מטבחים אנגליים יתאימו לבית שלו. מטבחים אנגליים הם מטבחים דקורטיביים אם הבית מכיל מראש צבעים כהים, ואז המטבח משמש כנקודת שיא בעיצוב ובטיפוח הבית גם משום שהצבע ההכי כהה נמצא במטבח, וגם משום שרכיבי האחסון והעבודה שם מעוצבים, אשר טופחו על ידי מיטב האדריכלים בענף עיצוב הבית.

מדוע מטבחים אנגליים הם פתרון מועדף בלא מעט מקרים?

במקומות בהם ישנה שמש יוקדת ישירות לחדר, מטבח כהה אנגלי בצבע שחור נדרש לאיזון המראה הבהיר והמסנוור. במקומות בהם אין הרבה מקום, ועל כן רמת התאורה לא גבוהה ונוצר הרבה צל, המטבח השחור הוא הנדרש על מנת שלא לשים מטבח בהיר שייתן לכם הרגשה של חדר כלוא במרחב קטן. מטבחים אנגליים, אם כן, הם פתרון נקודתי בחלק מבתי האב. ישנם בתים אחרים בהם המטבח משמעותית לא מתאים מההיבט העיצובי. אנו ממליצים לכם להתייעץ אתנו ולבדוק האם הבית שלכם מתאים למטבח אנגלי או לא, ואם לא, נמצא לכם מטבח ברמה גבוהה שעשוי להתאים לעיצוב הקיים אצלכם.

אורכיד מטבחים מספקת מטבחים אנגליים לבתי אב

אנו מספקים מטבחים אנגליים לבתים גדולים וקטנים, דירות ומרתפים כאחד. אנו מתמחים בעיצוב המטבח מחדש, והטמעת כל עזרי העיצוב והאחסון בחדר עיבוד המזון שלכם.

פנו אלינו למידע נוסף על מטבחים אנגליים!