אם אתם גרים במעלה אדומים וזקוקים לחידוש מטבחים, לנו יש את הפתרונות. אנו נהיה שם בשבילכם גם כאשר תבקשו לקנות מטבח חדש לחלוטין. בחברתנו, תוכלו למצוא מענה ל- 3 סוגי מטבחים חדשים: מודרני, קלאסי וכפרי. המטבחים, על אף כי שונים זה מזה בתפאורה, בעלי ייחודיות פונקציונלית המתבססת על שיש עבודה, שדרת ארונות ומגירות מסביב למרכז המטבח כשהיא נשענת על הקירות, ואי למטבח, משטח הגבהה המשמש כמשטח עבודה נוסף וכשולחן קבע (ללא יכולת להזיז) באמצע המטבח.

מטבחים מודרניים

המטבח המודרני מבוסס על הצבע הלבן. לא מדובר בלבן שמנת וגם לא בקרם, אלא בלבן מוחלט, הקרוי במחוזותינו "לבן שלג". המשמעות היא כי ארונות, מגירות ומשטחי שיש יבוססו על גוון זה. הידיות של הארונות והמגירות יהיו בצבעים אחרים המתמזגים עם הלבן, למשל אפור או כסוף. המטבחים משתלבים נהדר מבחינה עיצובית בבתים עם תפאורה לבנה, בהם כמעט כל רכיב דומם, מהבלטות ועד ההחסנים, הנו לבן.

מטבחים במעלה אדומים

מטבחים קלאסיים

המטבחים הקלאסיים שונים מאלו המודרניים בשל צורת החשיבה שבעיצוב. באי למטבח שנמצא במרכז יהיו מספר Bar Stools (כסאות גבוהים בעלי עיצוב שמרני), ובארונות התחתונים יורגש עט הצבע החום כמשתלב עם זה הלבן. ידיות האחסון יתקבלו בצבעים כהים הנוטים לשחור.

מטבחים כפריים

במטבחים כפריים מוציאים, בנוסף לעיצוב השונה, גם את הסגנון של 2 המטבחים שלעיל, ועושים ממנו משהו שונה. במה זה בא לידי ביטוי? בכל מקום בו יש לנו הזדמנות לבטא צורה, ולא צבע. אם ברוב המטבחים מהסדרות שהצגנו לעיל – ידיות הארון היו מרובעות, במטבח הכפרי הן יהיו ברובן עגולות. אם ברוב המטבחים שהצגנו מסגרות המדפים היו מלבניות, כאן הן ייראו כמו צינוריות, עם צורה עגולה. המוטיב הזה הוא שהופך כל חדר ביתי לחדר בעל אלמנטים כפריים. כמובן שניתן לקבל גם מטבח כפרי בגרסה מודרנית לבנה, וגם מטבח וינטייג' קלאסי עם צבעים חומים וכהים.

אורכיד מטבחים – המומחים שלכם בעיצוב מטבחים במעלה אדומים

אם אתם זקוקים לעיצוב מחדש של המטבח, לקניית מטבח חדש ואפילו לשיפוץ המטבח הקיים, ניתן לפנות לאורכיד מטבחים. החברה מעסיקה יועצים, מעצבי פנים ועובדי תחזוקה מן המעלה הראשונה אשר יתנו לכם את השירות הטוב ביותר למטבח שלכם.
יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? פנו לאורכיד בנושא מטבחים במעלה אדומים!