מאז ומתמיד חיפשו בתי אב רבים דרכים לעצב את המטבח שלהם, אך הסוד טמון דווקא בבסיס: כיצד ייראה משטח השיש? עיצובים למטבח קיימים בכל מיני צורות וצבעים, גוונים וטקסטורות, צוות אורכיד גאה להציג בפניכם מגוון של משטחי שיש מעוצבים למטבח. הצוות המקצועי שלנו מלווה אתכם בעיצוב ותכנון המטבח בהתאמה אישית ובמגוון דגמים. 

משטחים מעוצבים למטבח

ניתן לבחור דגמים בגוונים שונים. משטח אבן קיסר יכול להיות משטח בעל צבע חלק או משטח צבעוני המדמה גרפיקה ממוחשבת ואפילו תמונה של ממש!

משטחי מטבח מעוצבים בייצור אבן קיסר לא צוברים אבנית, נשמרים חלקים ויפים, לא רגישים לאקלים ויכולים לספוג כמויות רבות של מים באין מפריע.

יתרונות נוספים של משטחי שיש אבן קיסר למטבח

  • עיצוב בית יעיל וללא מאמץ רב.
  • חוסך לבטים רבים בבחירת העיצוב: המגוון רב, וקל למצוא את מה שמתאים למטבח שלכם.
  • יוצר תמונה שונה לחלוטין במטבח ביחס כמעט לכל משטח שיש אחר: ללא ספק, עכשיו יותר מעניין במטבח.

יתרונות אלה הם שמעניקים לשיש אבן קיסר את הביקוש הרב לו הוא זוכה מדי שנה, ואת תשומת הלב המתמקדת כמעט רק בו כאשר עוסקים במשטחי שיש למטבח.

אורכיד מטבחים – לעצב מטבח בראש שקט!

באורכיד מטבחים יעצבו עבורכם מטבח חדש ויפה, בעל מראה ייחודי. כל המעוניין במשטחי שיש דקורטיביים במיוחד יפנה אל אורכיד מטבחים. אצלנו תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים בשביל לעצב עבורכם משטח שיש ברמה אחרת אשר ייקח את המטבח שלכם למחוזות שונים לחלוטין בתחום העיצוב. ניתן להתייעץ עם מעצב פנים מטעמנו בטרם בחירת המשטח.

יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? פנו אלינו למידע נוסף על משטחים למטבח!