משטחי גרניט פורצלן למטבח הם ללא ספק שינוי מרענן במיוחד אשר רבים מכם זקוקים לו לשיפור העיצוב. גרניט פורצלן הוא משטח דמוי עץ, אך הוא יכול להופיע גם בעיצובים אחרים. יחד עם זאת, דגם הפורצלן-עץ ידוע במיוחד, והוא נועד לאפשר לכם ליהנות ממטבח דמוי עץ, מבלי להסתמך על חומר זה בחדר הרגיש. במקום זאת, יש לכם משטח גרניט איכותי ועמיד, בעל תפאורה כפרית ועתיקה דמוית עץ.

בחירת המשטח

את המשטח יש לבחור בהתאם לאמות מידה עיצוביות. אנו ממליצים, בעת שדרוג מטבח, לבצע את הבחירה בהתאם לרכיבים שהחלטתם להשאיר בו, ואם מדובר על מטבח חדש לחלוטין שאתם קונים, עשו את העיצוב בהתאם לנעשה בבית, ובייחוד בחדרים הסמוכים לאותו מטבח עתידי.

 

היתרונות של גרניט פורצלן

משטח מהודר ומעוצב, מתאים לסוגים רבים של בתים, ועושה נפלאות בייחוד בבתי הוינטג' בעלי החזות העתיקה. גרניט פורצלן מאפשר לכם ליהנות ממשטח שהוא דמוי עץ, וליהנות מהיתרונות העיצוביים של עץ ומיתרונות העמידוּת של אבן שיש איכותית.

משטחי גרניט פורצלן מטעם אורכיד מטבחים

אורכיד מטבחים מזמינה אתכם לבחור משטחי גרניט פורצלן המתאימים לבתיכם. מגוון דגמי המטבחים שלנו כוללים משטחי שיש גרניט פורצלן ואבן קיסר איכותיים. צוות אורכיד שמח לעצב עבורכם מטבחים בסגנון מודרני, כפרי וקלאסי בהתאמה אישית.

יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? פנו אלינו למידע נוסף בנושא משטחי גרניט פורצלן.