מטבח כפרי מעץ הוא חדר מעוצב שישרה אווירה חמימה בבית. בעיצוב המטבח הכפרי עומדות לרשותכם כמה אופציות לעיצוב. כולן יזכירו מאד את האווירה הכפרית. מוטיב העיצוב בקו הכפרי יתבסס בעיקרו על הצבע החום וגווני עץ בהיר עד כהה, בווריאציות שונות בהתאם לאופי המטבח.

מטבח חום כפרי מלא

מטבח כפרי זה, שנקרא גם המטבח האיטלקי, מכיל סט גווני העץ הטבעיים. בחלק מהמטבחים ניתן לבסס את העיצוב על עץ אחד, ובחלקם להתבסס על שילוב של סוגי עץ מלא. המטבח הנו מטבח קלאסי אשר משלב שיש או אבן במשטח עיבוד המזון, עם ארונות עץ איכותיים. המטבח מעוצב על טהרת הצבע החום בנוסח כפרי, המתבסס על ארונות מטבח מגולפים עם פיתוחים כפריים.

מטבח לבן כפרי מלא

המטבח הכפרי הנ"ל זהה במתכונתו למטבח החום, אך הצבע הדומיננטי בו הוא לבן. הדבר מלמד כי לא רמת הצבע החום קובעת את העיצוב הכפרי במטבח, אלא האלמנטים המעוצבים הם אלו היוצרים את האווירה הכפרית. פתרון אחסון מעוצב המתבסס על דלתות מגולפות ולא על פלטה חלקה הוא סממן ההיכר של מטבח כפרי מעץ.

מטבח פרובנס

מטבח שניתן לפרשו ככפרי, וניתן לפרשו כמטבח בורגני עתיק. ההבדל בינו לבין צמד המטבחים שאוזכר לעיל, הוא שכאן ניתן ביטוי גם לצבע החום וגם לצבע הלבן. בשל כך שהם צבעים מנוגדים, הם משלימים זה את זה, ויוצרים נוף מטבח כפרי ייחודי המתאים לאזור פרובנס. בדרך כלך נהוג לבחור בצבע מסוים שיהיה הצבע הראשי, ואילו משנהו יתפקד כגוון שנמצא במיעוט ובעיקר ברכיבי הפרזול. לדוגמה, אם זה מטבח לבן, הידיות ורכיבי הפרזול יהיו בצבע חום.

אורכיד מטבחים כפריים בהתאמה אישית

בחברת אורכיד מטבחים תוכלו למצוא מטבחים כפריים בהתאמה אישית לכם ולביתכם. מטבח כפרי של אורכיד מטבחים הוא חלל מעוצב ומזמין למפגשים משפחתיים. מטבח כפרי מעץ מבית אורכיד מציג עיצוב ברמה גבוהה, איכות גימור מעולה ומגוון פתרונות לחלל מטבח מעוצב, עכשווי ופונקציונאלי.
מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות פתרונות העיצוב הכפרי שלנו? חושבים לחדש את המטבח שלכם בקו עיצוב כפרי? אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ!