אבן קיסר למטבח היא ללא ספק שינוי מרענן בעיצוב. המטבח הינו אחד מהחללים המרכזיים בבית אשר ההשקעה בעיצובו הינה חשובה על מנת שנוכל ליהנות מאווירה חמימה וכן אולי אף בעתיד להניב פירות במידה ונרצה לבצע עסקאות של השכרת דירה. לאבן הקיסר יתרונות רבים וערך עיצובי גבוה בכל הנוגע לעיצוב המטבח ולכן כל מי שמעוניין במטבח איכותי וייחודי יבחר במשטחי אבן קיסר.

מדוע אבן קיסר?

מכל האפשרויות לעיצוב המטבח, אבן קיסר מכיל את הרבות והמגוונות ביותר. ניתן לבחור משטח פשוט של צבע אחד במרקם חלק, ואת אותו צבע ניתן לשנות ליותר מ- 10 מרקמים שונים! מחוספסים, גליים, מנוקדים, ועוד. ניתן לשלב 2 צבעים, למשל שחור כצבע ראשי וצבע נוסף שיישמש לאיור התימה המכזית. ניתן לשלב מספר רב של צבעים במסגרת סדרת "קונצ'טו" וליצור משטחים דמויי איור, ואפילו משטחים המחכים תמונות קיר. אפשרויות אלה הן שהופכות את "אבן קיסר" לאחד ממשטחי המטבח היוקרתיים והנחשבים בשוק.

מהו הסוד מאחורי הייחודיות של אבן קיסר ?

זהו לא משטח אחיד, אלא משטח שמסותת בסבלנות רבה, באמצעות אבנים קטנות. לא המשטח הוא שקובע את הזהות שלו, אלא האבנים הקטנות שנאספות קובעות כיצד ייראה המשטח. הצבעים, עליהם סיפרנו לכם בפרק הקודם של מאמר זה, הם תולדה שת צביעת אותן אבנים. כאשר יוצרים משטח קונצ'טו צבעוני, הכוונה היא לצביעת אבן-אבן והטמעתהּ במשטח עד ליצירת משטח צבעוני. לכן, כשאתם קונים אבן קיסר למטבח, אתם קונים יצירת אומנות של ממש!

אורכיד מטבחים – המומחים למטבח משיש אבן קיסר!

מי שמעוניין לשדרג את המטבח שלו ולהפוך אותו לאחד החדרים המעוצבים ביותר בביתו, יבחר במשטח אבן קיסר ויעשה זאת דרכנו באורכיד מטבחים. חברה בעלת ניסיון רב שנים בתחום עיצוב המטבחים המספקת שירות מקצועי במחירים חסרי תקדים. שירותי החברה כוללים סיוע מהמחלקה העיצובית המובילה של החברה, אשר ליוותה בעלי בתים רבים בעברהֹּ בבחירת המטבחים שלהם.

בואו להתרשם ממשטחי מטבח חדשים ומעוצבים הממתינים רק לכם!

יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? פנו אל אורכיד מטבחים בנושא שיש אבן קיסר למטבח!