אחד מאריחי השיש היותר עמידים ביותר בתחום עיצוב המטבח הנו שיש לפיטק. לפיטק הנו שיש המוגש ללקוח באמצעות צבעים ומרקמים, כאשר כל צבע שנבחר יכול להיות משובץ בהמון טקסטורות שונות. כאשר אתם בוחרים שיש לפיטק, אתם יכולים להיות בטוחים שבחרתם בשיש איכותי ומעוצב.

שיש לפיטק למטבח – יתרונות:

1. המשטח פשוט עמיד בכל סוגי האקלים, בין אם השארתם משהו רותח עליו, חשפתם אותו לשמש או התזתם עליו סילוני מים, המשטח יישאר כמו חדש, ללא סדקים וללא סימנים של קריסה. המשטח פשוט ישמש אתכם כמו חדש גם לאחר מצבים קשים אלה.

2. ניתן לעבוד במטבח מול החלון כשהוא פתוח ומקרין ישירות אליכם. שיש זה אינו רגיש לשמש, אינו דוהה בצבעו ואינו צובר סדקים מכל סוג. ההתמודדות עם השמש היא פשוט סיפור הצלחה שלא ניתן לראות אותו קורה הרבה בדגמי שיש אחרים.

3. כמה פעמים הזהירו אתכם לא לנקות סוג מסוים של שיש עם חומר ניקוי לא מוכר ולא ידוע? כאן, בעיה זו אינה חוזרת על עצמה. האריח אינו רגיש לחומצות, בסיסים ואפילו לא למסירי שומנים. ניתן להשתמש כמעט בכל חומר ניקיון בהצלחה רבה ומבלי לפגוע במשטח. כמו כן, המשטח אפילו לא רגיש לשריפה, אינו מעודד בעירה וזאת משום שהוא אינו חומר דליק.

אורכיד מטבחים – מגוון דגמי שיש לפיטק!

הצוות המקצועי של אורכיד מטבחים מתחייבים ליצור שיש לפיטק איכותי וייחודי למטבח שלכם אשר יצור אווירה מעוצבת ונעימה בחלל המטבח וזאת לפי הצרכים והרצונות העיצוביים שהעליתם כחשובים לכם בביתכם. אורכיד מביאה לכם קולקציה מגוונת של דגמים, עם לא מעט צבעים וטקסטורות של השיש, כי עם מבחר כל כך מדהים אנו מתחייבים למצוא עבורכם משהו שאתם אוהבים.