אחד מדגמי המטבחים האקסקלוסיביים ביותר הוא המטבח האיטלקי. עיצובו, אשר מתבסס בעיקר על עץ בצבעים בהירים בעיקרם, מספק לבית מראה צעיר ודינמי מחד ומראה עתיק וכפרי מאידך. כאשר אתם מטמיעים בביתכם מטבחים איטלקיים, אתם זוכים לשלל ההטבות אשר יהפכו את הבית שלכם לאחד המעוצבים ביותר בענף הבנייה.

התקני אחסון מפוארים ומשודרגים

התקני אחסון בעיצובים מהפנטים, מבוססי-עץ, עמידים ורוויי מקום פנוי. אנו נבחן את פתרונות האחסון הנחוצים ביותר עבור הבית שלכם, ונבצע את ההתקנה הנדרשת. אנו נביא לביתכם מטבחים איטלקיים עם התקני אחסון אשר יהוו שילוב מנצח עם יתר תכולת הבית ויספקו לכם את הטוב ביותר עבור עיצוב המטבח שלכם.

התקני מעטפת עגולים מסביב להתקני האחסון

כל ארון ייעטף ברצועת-מעטפת עגולה. כל מדף ייעטף בפס עגול או אליפטי. העיצוב העגול בקצוות רכיבי אחסון והשיש במטבחים איטלקיים הוא אחת מתכונותיו המפורסמות של המטבח הזה. העיצוב העגול יוצר תחושה של צעירות ודינאמיות, חוסר דיסטנס, וחוסר קשיחות המאפיינים את העיר הגדולה. כל המתעניין בעיצוב בסטנדרטים הללו יכול לפנות לרכישת מטבחים אורבניים, אם כי בבתים מסוימים, ללא קשר לחדות העיצוב, הם פשוט לא יתאימוף והפתרון היחיד שיהיה אפשרי הוא מטבחים איטלקיים המעוצבים בסגנון העגול.

שיש מטבח מעוצב בסגנון איטלקי

משטח מטבח עגול, מעץ או דמוי עץ. משטח העבודה יכול גם להיות עשוי משיש או מאבן יקרה אחרת. המשטח יספק לכם תנאים טובים לרידוד והכנת מזון, ויהווה את קרש הקפיצה במטבח שלכם לעומת התאים הקודמים ששררו בו כשהייתם צריכים להכין דברי מאכל. שיש מטבח מעוצב בסגנון איטלקי סוגר לכם, למעשה, את עיצוב המטבח והופך אותו לאחד הדקורטיביים ביותר בביתכם.

אורכיד מטבחים איטלקיים אותנטיים!

בבית אורכיד מטבחים תוכלו למצוא מטבחים איטלקיים שעוצבו בסגנונות מיוחדים. מטבחים איטלקיים מסוגים שונים העשויים מעצי יוקרה יהיו כאן באולמות התצוגה. ניתן לבחור מטבחים איטלקיים בהזמנה אישית ואנו נבצע את ההתקנה בבתיכם. מטבחים איטלקיים יוצרים אושר ושמחה בקרב לא מעט לקוחות, כפי שהם עצמם מעידים, אשר נלהבים בכל פעם מחדש מן העיצוב שהנפקנו להם: זהירות, זה ממש ממכר!
למידע נוסף על אורכיד מטבחים איטלקיים ניתן לפנות אלינו!