מטבחים בצביעה בתנור הנם סמל סטטוס בעיצוב מודרני. גימור הארון, והאופן בו משתלבת הידית בדלת ארון המטבח לא משאירים מקום לספק לגבי טיבו של החומר האפוקסי ביצירת מרקם עיצובי מודרני. כשאתם מתכננים מטבח מודרני בבית הוא יכול להיות מסוגנן בניסוח כפרי או בורגני, לבחירתכם.

מדוע לבחור במטבח בצביעה בתנור?

מטבח בצביעה בתנור הוא מטבח אפוקסי, החומר האפוקסי הוא בין המשובחים בחומרי עיצוב המטבח, וניתן לעצבו במגוון עצום של אופנים. בשל כך, ניתן לבחור דלת במגוון רחב של עיצובים המתבססים על שינויי במרקם ובטקסטורה של הצבע. לצד דלתות הצבועות בצבע חלק וקבוע ניתן לבחור בדלתות עם צבע במרקם משופשף כמו של עץ אמתי.

מטבח מודרני בעיצוב כפרי

מטבח זה מתבסס על שילוב הצורה העגולה בפרזול ובקצוות האוביקטים. כך, למשל, ניתן לשלב בארון שלכם ידיות קשתיות מוברגות או ידיות טלסקופיות עגולות למטבחים קטנים. מטבח זה מבוסס על דלתות בעלות עיצוב עגול גם בקצוות, או לכל הפחות – עם הפחתה בדגש על חדותו של הקודקוד בקצה הדלת, והפיכתו לקהה באופן יחסי.

מטבח מודרני בעיצוב בורגני

מטבח זה מתבסס בעיקרו על הצורה המלבנית כמוטיב עיקרי. ידית הארון במקרה כזה היא אינטגרלית ולא מוברגת, כלומר היא עשויה מאותו חומר כמו גוף הארון ולמעשה מחוברת אליו במלואה, ללא הברגה. באשר לקצוות הארון, מומלץ לבחור בדגם שמבליט אותם. הדוגמה שאנו ממליצים עליה כאן היא ארון עם שכבה עבה של חומר אפוקסי ו- MDF בצלעות הקצה ושכבה דקה יותר בפנים הדלת, בחלקהּ העיקרי.

עיצוב המטבח

כאשר מדובר בעיצוב המטבח עליכם לעצב את המטבח לפי הסגנון האישי שלכם ולפי מה שאתם רוצים לשדר. מגוון העיצובים הרחב העומד לרשותכם כאשר אתם בוחרים במטבח בצביעה בתנור מאפשר לכם למצוא את עיצוב המטבח הנכון ביותר עבורכם.

אורכיד מטבחים – לא מתפשרים על איכות

אורכיד הנה חברה המתמחה בעיצוב מטבחים בצביעה בתנור המספקת את כלל השירותים בתחום. אם אתם מעוניינים במטבח המשלב בין איכות ועיצוב חסרי פשרות אנחנו כאן כדי להגשים לכם את החלום יחד עם צוות מקצועי שילווה אתכם לאורך כל הדרך.