מטבחים בהתאמה אישית מטעם אורכיד מטבחים! אנו מציעים מטבחים לבנים אשר מתאימים לעיצוב מחדש של חדרים בכל בית. המטבחים מצוינים לבים מודרניים אך גם בבתים כפריים ועתיקים הם ברי-שילוב, ומציגים לבית מראה אקסקלוסיבי בכל תרחיש שהוא. את העיצוב ומלאכת שילוב המטבח – השאירו לנו כחברת בוטיק, וזכו לדקורציית מטבחים חסרת פשרות, ולמינוףסמשמעותי בעיצוב הביתי. מטבחים לבנים מטעמנו יספקו לכם בדיו את הנדרש בבית: ברק, הוד והדר בחדר המטבח, וחשוב מכל – חדר מטבח גדול ומרווח גם כשהבית קטן ומכיל חדרים שלא מאפשרים יותר מדי מקום.

תכנון יסודי בכל בית

גם אם הבית שלכם קטן, אנו נעשה את המקסימום בשביל לספק לכם מטבחים לבנים מרווחים, גדולים וכאלו שכיף להתנהל בתוכם והם לא יחושו לכם צפופים. אנו מספקים ללקוחות מטבחי בוטיק של ממש, עם ניחוחות מיוחדים ומראות מנצחים. הארונות, השידות, שיש העבודה וכל רכיב אחר במטבח שלכם יהיו מעוצבים ומוכנים במיוחד עבורכם.

חומרי בוטיק בכל רחבי המטבח

מטבחים לבנים יאפשרו לכם ליהנות מחומרי ייצור ברמת בוטיק, כמו למשל אלומיניום על ידיות הארונות והמגירות, עצים נבחרים, כולל שימוש באביזרי ציפוי כמו פורניר דק. אנו נשתמש גם במיטב האבנים, הקרמיקה ואריחי השיש עבור משטחי העבודה שלכם.

אורכיד מטבחים – שנים של הצלחה סוחפת!

אורכיד מטבחים היא ספקית מטבחים המתמחה בשיווקם בכל הארץ באורכיד ימצאו עבורכם את המטבח המתאים ביותר, ויספקו לכם את כל מרכולתו, כולל הרכבה והתקנה. אורכיד מטבחים לבנים – המומחים שלך למטבחים מודרניים אקסקלוסיביים בעלי מראה ייחודי ומעוצב!