אם אתם גרים בבית שמש, וזקוקים לרעיונות אטרקטיביים לשיפור עיצוב המטבח שלכם, יש לכם את מי לשאול. אצלנו מתמחים בעיצוב מחדש של כל סוגי המטבחים, בשיפוץ מטבחים פגומים, ובהחלפה מלאה של מטבחים והתקנת חדשים במקומם. כאן ניתן לקבל את כל האינפורמציה לגבי המטבח, כך שהוא ייראה בשיא שלו ויתפקד בצורה הנוחה ביותר עבורכם.

ארונות והחסנים

ארונות ומגירות מטבח נוחים הם חלק חשוב מאד במטבח שלכם. בלעדיו קשה מאד לתפקד בו. לכן, אם יש לכם ספק לגבי הארונות או המגירות, הם חורקים, לא נסגרים בקלות או ממוקמים במיקום שאתם חושבים שלא הייתם צריכים למקם בו אותם (או את חלקם) אתם מוזמנים לפנות אלינו. אנו נבחן את המטבח, נציע אסטרטגיות לשיפור המיקום של ההחסנים, וגם נספק עצות לתחזוקה נכונה ונבונה של כל ארון ומגירה. במקרה שתרצו להחליף, יש לנו ארונות ומגירות בסגנונות שונים, מעיצובים אורבניים ועד דקורציות כפריות, מדגמים מודרניים ועד דגמי וינטייג' קלאסיים.

מטבחים בבית שמש

שיש עבודה ואי למטבח

משטחי העבודה של המטבח. למי שיש גם אי למטבח, ודאי יודע שהוא יכול לשמש גם כשולחן סעודות כמו בפינת האוכל. הטעות שלקוחות רבים עושים עם משטחי עבודה היא ניקיונם עם חומרי ניקוי רגילים ומוכרים. שיש הוא חומר רגיש, והדרך היחידה לנקותו היא להצטייד בחומר הניקיון הייעודי לו. חברות תכשירי ניקיון מטביעות תוויות עם סוגי המשטחים הרלוונטיים לניקיון. זו הדרך לאתר את הנוזל. כמובן שאם תבקשו להחליף, יש לנו שלל משטחים צדיים (שיש) ומרכזיים (אי למטבח) בכל סגנונות העיצוב.

אורכיד מטבחים מסייעים לדיירים לתחזק, לשפץ ולהחליף מטבחים בבית שמש

בחברת אורכיד מטבחים תוכלו למצוא את כל הניסיון הדרוש לכם להחלפה ושדרוג המטבח. אנו מעניקים עצות גם בנושא שיפוץ, תחזוקה וניקיון נכון של משטחים למטבח. באורכיד מטבחים תוכלו למצוא אוזן קשבת משלל יועצים, אנשי תחזוקה ומעצבי פנים בנושאים כמו שימור המטבח, שיפור עיצובו, החלפתו, ועוד. החברה מתמחה אך ורק במטבחים, התעמקה רבות בנושא, ויכולה לייעץ לכם בכל בעיה או שאלה המתעוררים בחדר מיוחד זה.

יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? פנו לאורכיד בנושא שיפוץ תחזוקה ורכישת מטבחים בבית שמש!