מהרו ורכשו לעצמכם מטבחים במבצע! מטבחי בוטיק העשויים ממיטב חומרי הייצור עכשיו בבית שלכם כמעט ללא תמורה! המחיר שתשלמו יהיה כה נמוך והתמורה כה גבוהה עד כי חבל יהיה לפספס זאת. המבצע הוא על בסיס "כל הקודם זוכה", ולכן מהרו והפגינו נוכחות. מטבחים במבצע הם ללא ספק המתנה הכי מבורכת שהייתה לכם, כי החדר בימים רגילים אינו זול לקנייה, וכאשר הוא מוצע לכם במחיר מבצע, אתם מקבלים הזדמנות בלתי חוזרת להתחדש בחדר מטבח יוקרתי, יפה ובמינימום הוצאה.

מטבחי אלומיניום יוקרתיים

מטבחים עם ידיות ארון מאלומיניום, מגירות אלומיניום מצופות פורניר, ושידות עם רכיבי פתיחה מאלומיניום. האלומיניום היא המתכת החברה הטובה ביותר של המטבח. מדוע? משום שהיא לא צוברת חלודה, וכמוה גם נירוסטה, שאטומה כליל מהשפעת רטיבות עליה. כעת, גם אתם יכולים לקנות מטבחי אלומיניום או נירוסטה במחירים חסרי תקדים.

מטבחי עץ כפריים בעיצובים מיוחדים

אם גם בנפשכם בוער לקנות מטבח מעץ, כיום האינסטינקט מראה שצדקתם, משום שאנו מציעים מטבח עץ בעיצוב כפרי במחיר שלא כדאי לסרב לו. עצים כמו טיק, סקויה, איפאה, קומרו ועוד – ממש במטבח שלכם, בבית שלכם! גפ אתם תוכלו ליהנות ממטבח בסגנון איטלקי עתיק, ולהרגיש את הויברציות בוערות בעורקיכם כאשר תשהו במטבח ותעבדו על הכנת המזון שלכם.

מטבחי עץ היוצרים עיצוב אורבני עתיק

עוד מטבחים שבוודאי תשמחו לשמוע עליהם הם מטבחים אורבניים עתיקים ולא מודרניים. המטבחים שיעוצבו בסגנון וינה או פרובנס של המאות הקודמות יהיו מבוססים על עץ, אך יאופיינו בתקנים מרובעים יותר מאשר עגולים בארונות, ובפרופילים השונים של פרזול המוצרים השונים לאחסון. מטבחים אלה היו מאז ומעולם המטבחים הדומיננטיים בקרב לא מעט קהלים שביקשו לשמור על מראה בורגני למטבחים, ועדיין ליהנות מסגנון העיצוב של פעם.

מטבחים מודרניים בסגנון הייטק לבן

מטבחים אקסקלוסיביים צבועים לבן, מבוססים על אלומיניום, שיש לבן ועצים שונים הצבועים בסגנונות הלבנים. מטבחים אלה מתאימים בעיקר לבתים מודרניים אך יכולים להשתלב גם בבתים בעלי צביון עיצוב שונה מכך.

אורכיד מטבחים – נוחות ואיכות!

אורכיד מטבחים היא ספקית מטבחים ידועה, העובדת עם לקוחות מכל הארץ. גם אתם יכולים להשלים את עיצוב הבית שלכם באמצעות מטבחים מכל הסוגים, ומחומרי ייצור שונים ביעילות ובקלות!