מחפשים מטבח בעיצוב יוקרתי? מטבחים בעיצוב אורבני מעץ מלא הם הפתרון המושלם עבורכם. עיצוב ארונות מטבח מעץ מלא בשילוב הפרזול המרשים הנלווה אליהם מצביעים על מטבח המשדר יוקרה. בחירת העיצוב הנכון למטבח מורכב ממספר אלמנטים אשר לכל אחד מהם ישנה השפעה על העיצוב הכולל של המטבח ועל תדמיתו אך לפני שמתחילים בעיצוב המטבח חשוב לגבש רעיון עיצובי הכולל את סגנון המטבח שאתם רוצים.

בחרו את תבנית העיצוב לארונות

ארונות מטבח מעץ מלא מגיעים לרוב בגוונים כהים או בהירים כאשר צבע הארונות אינו נובע מצביעה אלא מגוון העץ הטבעי. על מנת להוסיף פן עיצובי לארונות אלו ניתן ליצור גילופים על גבי דלתות הארון וכן לצפות את גוף הארון בשכבת הגנה שקופה שתעניק לו ברק, שינויים עיצוביים אלו יעניקו למטבח מראה מעוצב וייחודי.

בחרו את העיצוב לידיות הארונות

לרוב כאשר בוחרים בעיצוב מטבח מעץ מלא נהוג לבחור ידית אינטגרלית מלבנית בעלת 4 קודקודים על מנת להעניק לארונות המטבח מראה מעוצב וייחודי. ידית מסוג זה על אף היותה מוברגת לארון תראה כחלק מובנה ממנו ובכך תעשיר את המראה היוקרתי שלו. אנו ממליצים להתאים את עיצוב הידיות לגודל המטבח הן מבחינת גודל הידית והן מבחינת האופן ההברגה שלה לארון כך שעיצוב המטבח יהיה כמו שרציתם.

אורכיד מטבחים – מטבחים יוקרתיים מעץ מלא

לאחר שבחרתם את עיצוב המטבח זה הזמן להפוך את החלום למציאות. השלב הראשון הינו התייעצות עם אנשי מקצוע בנוגע לרעיון העיצובי שגיבשתם. השלב השני הינו כמובן עיצוב המטבח אשר חייב להיעשות על ידי אנשי מקצוע עיצוב המטבח חייב להיעשות על ידי חברה מקצועית ואיכותית שתדע להגשים לכם את החלום, בשביל זה אנחנו כאן!

אורכיד מטבחים הינה חברה בעלת ניסיון בעיצוב מטבחים מעץ מלא המספקת את כלל השירותים הנדרשים לעיצוב המטבח המושלם עבורכם. אנשי המקצוע של אורכיד ישמחו לתת לכם ייעוץ ושירות אישי לאורך כל הדרך עד ליצירת המטבח המושלם עבורכם. החלום שלכם – ההגשמה עלינו.