כאשר מחפשים מטבח המשלב בין מראה עץ כפרי לבין עמידות לאורח זמן מומלץ לבחור במטבח צבע ופולימר. הפולימר הוא חומר וותיק ואיכותי בתחום עיצוב המטבחים. עם השנים הפכו מטבחי הפולימר לקו עיצוב מודרני וייחודי בזכות חידושים בטכניקות העיצוב השונות. בעיצוב מטבח מסוג זה לכל אלמנט ישנו חלק משמעותי בעיצוב הכולל ולכן יש להקפיד לשים דגש שווה על כלל האלמנטים על מנת ליצור את המטבח הנכון עבורכם.

מידות וגדלים

עוד לפני שמתחילים בבחירת העיצוב למטבח יחד עם כל האלמנטים חשוב לשים לב למבנה המטבח, לגודלו ולמידותיו שכן לנתונים אלו ישנה השפעה על תכנון המטבח ובחירת העיצוב הפרט. לאחר שתיקחו את המידות תוכלו לבחור בעיצוב האידיאלי עבורכם שיתאים למטבח שלכם.

גוף ארון המטבח

גוף הארון הינו החלק החשוב ביותר בעיצוב הארון ולמעשה משפיע גם על עיצוב המטבח כולו. במטבחי צבע ופולימר עיצוב גוף הארון הוא חלק, ללא פיתוחים דבר המקל את התאמתו למבנה וגודל המטבח. ארונות הפולימר מגיעים במבחר צבעים: ניתן לבחור בין גווני הצבע הלבן לבין גווני צבע דמוי עץ כך שתוכלו להעניק למטבח מראה מודרני או כפרי לבחירתכם.

ידית הפתיחה

ידיות של ארונות מפולימר הם אלמנט חשוב כאשר בוחרים את עיצוב ארונות המטבח. במטבחי צבע ופולימר ניתן לבחור בין ידית חיצונית לבין ידית אינטגרלית , ידית זו מגיעה במגוון סוגים וצבעים. ידית אינטגרלית להבדיל מהידית החיצונית ממוקמת בחלקה העליון של דלת הארון ועל ידי כך הופך את עיצוב ארון הפולימר לייחודי. לאלו מבינכם שאוהבים את גוון הצבע של הפולימר ניתן לעצב אף את הידית האינטגרלית באותו בגוון באמצעות צביעה אלקטרו סטטית השומרת על הצבע לאורך זמן ומונעת את התקלפותו.

ארון עמיד ואינו דוהה

ארון פולימר הינו אחד הארונות העמידים ביותר בתעשיית עיצוב המטבחים. מטבחים אשר להם ארונות פולימר נשמרים לאורך זמן היות וצבע הפולימר לא מתקלף וכן עמיד בכל התנאים. לכן אם חיפשתם מטבח שישרת אתכם לאורך תקופת זמן ארוכה מטבחי צבע ופולימר יענו לכם על הצורך בצורה הטובה ביותר.

עיצוב מטבחי צבע ופולימר – רק באורכיד מטבחים

כאשר מעצבים את המטבח יש לבחור בחברה מקצועית שתספק לכם את כלל השירותים הנדרשים על מנת ליצור את המטבח האידיאלי עבורכם. אורכיד מטבחים הינה חברה בעלת ניסיון המתמחה בעיצוב מטבחים מפולימר. חברתנו מעסיקה אנשי מקצוע איכותיים שישמחו לעמוד לרשותכם לאורך כל הדרך.