אם אתם גרים בבית קטן, אתם עדיין יכולים ליהנות ממטבחי בוטיק גדולים ואקסקלוסיביים בלי שתצטרכו להשיג לכך אישורי בניה. הכיצד? אנחנו לא נשנה דבר מתוואי הבית שלכם. יש לנו את השיטות שלנו לתכנן מטבחים כך שגם בחללים קטנים הם יחושו לכם מאד גדולים ומאד מרווחים. הדבר בא לידי ביטוי בחשיבה אדריכלית יצירתית, ובהטמעת הארונות, המגירות ואביזרי המטבח שלכם באופן חכם, כך שמקסימום מקום ייווצר בחדר. כיצד אנו עושים זאת, ומדוע לקוחות רבים שגרים בבתים מזעריים נהנים לבשל ולטגן במטבח שלהם בזכותנו?

אנו מתאימים את גודל פתרונות האחסון והעבודה על פי גודל החדר שאתם מציגים לנו. התאמה יחסית זו מאפשרת לכל לקוח ליהנו מחדר מטבח שהוא דה פקטו גדול, גם אם הממדים שלו מבחינת מידות טהורות – קטנים. בזכות תחכום אדריכלי בו אנו בוחרים את המוצרים למטבח שלכם, אתם מקבלים מטבח מאד מרווח, גם אם הבית שלכם קטן מאד ומקצה רק 4×4 או 4×5 מ' לחדר בלבד. אנחנו הטמענו מטבחים בכל חדר, בכל גודל ותמיד זיכינו את הלקוח במקסימום תוצאה כשהוא בחן את המקום הפנוי שהותרנו לו.

המטבחים הקטנים של אורכיד מטבחים – תענוג לעיצוב הבית!

מטבחים קטנים מטעם אורכיד מטבחים הם פאר היצירה בכל בית ומבנה. אנו מציעים מטבחים קטנים גם לבתים מזעריים במיוחד, בהם הדיירים לא האמינו אי פעם שניתן לשדרג את המטבח. אנו מציעים מטבחים בכל סגנונות העיצוב במחירים חסרי תקדים.