אם הגיע תורו של המטבח שלכם להיות משופץ או מאורגן מחדש, ואם הבית שלכם חדש וזהו המטבח הראשון שלכם, דעו כי מטבחי זכוכית הם המובילים בענף הביתי. מטבחי זכוכית משתלבים נכוחה כמעט בכל בית, גם בדירה המעוצבת בסגנון כפרי בנוסח צביעה חום. מטבחי זכוכית קטנים ובייתיים יוצרים מספר אפקטים שיעשירו מאד את איכות המטבח שלכם ויגרמו לכם לא לרצות לצאת ממנו כל כך מהר.

קירות, ארונות ומגירות מבריקות לכל אורך ורוחב המטבח

כאשר כל חלקה טובה במטבח תהיה מבריקה, היות והיא מבוססת על זכוכית, אתם יכולים לדעת כי ביצעתם את הדבר הנכון עבור הבית שלכם. כמעט בכל בית, התחושה של הבהירות והזוהר מאופיינת כשנכנסים למטבח, וכמובן שגם בבית שלכם טוב תעשו אם כך יהיה. כשהמטבח כולו מבוסס על זכוכית אתם יכולים לדעת כי עשיתם את הדבר הנכון, ורכיבי האחסון שלכם יהיו אידיאליים לשימוש.

מטבחי זכוכית קטנים למשרדים

מדפים בוהקים ומעוצבים בסגנון אישי

גם המדפים שלכם, כאשר הם מבוססים על זכוכית, מוסיפים למטבח שלכם אור יקרות. מדפי מטבח מזכוכית מעשירים את הדקורציה במטבח, והופכים אותו לאחד החדרים המעוצבים ביותר בבית. מדפים עם ציפוי זכוכית, המשתלבים בארונות ומגירות כאלה יוצרים תחושה קוסמית עליזה בבית ומביאים אליו את כל הנדרש ליצירת עיצוב מהפנט של ממש.

משטח עבודה מעוצב ומסוגנן

כאשר משטח העבודה שלכם עשוי זכוכית. כבר לא צריך להגיד "שיש המטבח" במעין נימה שגרתית, אלא בדיוק להיפך. זה רכיב עיצובי שלא תמהרו לשכוח כל כך מהר. משטח עבודה מסוגנן, בוהק ומבריק הוא בדיוק מה שנחוץ בשביל ליצור עיצוב מעניין במטבח הביתי שלכם.

זכוכית עמידה, לא שבירה ולא יוצרת סדקים

אנשים רבים חוששים לקנות מטבחי זכוכית בשל תכונותיה לפצוע, להישבר או להיסדק, אך לא בבית ספרנו. כאן מובטחת זכוכית עמידה שנבדקה היטב לפני שנעשה בה שימוש במטבחים. בארה"ב ובאירופה היא עומדת בכל מבחני התקינה והריסוק הנדרשים, ועל כן מדובר על רכיבי זכוכית בטוחים לכל אדם שיבקש להשתמש בהם במטבח.

למידע נוסף על מטבחי זכוכית קטנים, צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!

Justice League Dark 2017 streaming